29 червня 2025 року, у Неділю 3-тю після П’ятдесятниці, в день відзначення пам’яті Святих славних і всехвальних первоверховних апостолів Петра та Павла у центральній Святині Коломийської Єпархії були звершені святкові недільні богослужіння.
З благословення Владики Юліана першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого відслужив митр. прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужив ієрей Василь Деркач.
Другу Літургію звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, митр. прот. Микола Мазурак, диякон Назар Ягнич та диякон Степан Мазурок.
Проповідь виголосив: митр. прот. Василь Мізюк.
Ввечері цього дня у Соборі було звершене Вечірнє богослужіння.

