7 червня 2025 року, напередодні великого дванадесятого свята – Святої Тройці, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.

Архіпастирю за вечірнім богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, ієрей Василь Деркач, ієрей Павло Пецюк, протодиякон Антон Трачук та диякон Степан Мазурок.

Під час служіння Літії Високопреосвященний Владика благословив хліби, пшеницю, вино та єлей.

На Утрені, після Полієлею, Правлячий Архієрей, помазуючи усіх присутніх освяченим єлеєм, вітав зі святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *