У неділю 7-му після Пасхи, Святих отців І Вселенського Собору, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього відбулися недільні богослужіння.

З благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого звершив митр. прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужив диякон Степан Мазурок.

Другу Літургію очолив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: митр. прот. Володимир Озарчук, митр. прот. Богдан Юречко, ієрей Павло Пецюк, диякон Назар Ягнич та диякон Дмитро Вороневич.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, духовенство звершило Вечірню із читанням Акафіста до Господа Ісуса Христа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *