28 травня 2025 року, напередодні великого дванадесятого свята – Вознесіння Господнього, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, звершив святкову Всеношну з Літією.

Керуючому Коломийською Єпархією за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, ієрей Василь Деркач, ієрей Павло Пецюк, протодиякон Антон Трачук та диякон Степан Мазурок.

На Утреній, під час співу Канону, Архієпископ Юліан, помазуючи парафіян святим єлеєм, привітав зі святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *