24 травня 2025 року, в суботу вечором, Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, очолив Всеношну з Літією.
В неділю шосту після Пасхи з благословення Владики Юліана першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк.
Другу Архієрейську Божественну Літургію очолив Високопреосвященний Архієпископ Коломийський і Косівський Юліан..
Його Високопреосвященству за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, протоієрей Олександр Теліщак, ієрей Василь Деркач, ієрей Василь Ужитчак, ієрей Павло Пецюк, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Степан Мазурок.
Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді на тему недільного зачала.
Після відпусту Правлячий Архієрей привітав активну парафіянку Собору Ольгу Мігован із Днем Народження, побажавши їй Господнього благословення й міцного здоров’я та, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, нагородив її Медаллю “За жертовність і любов до України”. Також Його Високопреосвященство вручив Ользі Мігован святу просфору й букет троянд.
На завершення Архієпископ Юліан привітав усіх зі святою неділею та подав своє aрхіпастирське благословення.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия духовенство відслужило Вечірню із читанням Акафіста Господу Ісусу Христу.








