У неділю четверту після Пасхи, про розслабленого, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього відбулися недільні богослужіння.
З благословення Настоятеля Кафедрального Собору – Архієпископа Коломийського і Косівського Юліана першу Літургію Святителя Іоана Золотоустого звершив благочинний Коломийського міського благочиння, митр. прот. Василь Мізюк. Йому співслужили: ієрей Василь Деркач та диякон Степан Мазурок.
Другу Літургію очолив митр. прот. Тарас Мойсюк. Йому співслужили: ієрей Василь Ужитчак, ієрей Павло Пецюк, протодиякон Антон Трачук, диякон Назар Ягнич та диякон Дмитро Вороневич.
Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, духовенство звершило Вечірню із читанням Акафіста до Господа Ісуса Христа.












