3 листопада 2020 року, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, звершив Парастас та початок Чину Похорону над спочилим новопреставленим Єпископом Іоаном (Бойчуком).

До заупокійної молитви долучився Митрополит Чернівецький та Буковинський Данило.

Архіпастирям за богослужінням співслужили: чисельне духовенство Коломийської Єпархії та священики Чернівецько-Буковинської Єпархії.

Також у Соборі разом з рідними та вірними Коломийської Єпархії молилось духовенство УГКЦ.

Після відпусту до присутніх зі словом звернувся Високопреосвященний Митрополит Данило, який пригадав життєвий шлях Владики Іоана, наголосивши на тому, що його праця в розбудові Помісної Української Православної Церкви є значною і вона увінчана успіхом, адже наша Церква тепер визнана світовим Православ’ям. Також Архієрей сусідньої Єпархії висловив слова співчуття Владиці Юліану, духовенству Коломийської Єпархії та рідним спочилого Єпископа Іоана.

Звертаючись до присутніх, Владика Юліан зазначив, що за 16 років перебування на кафедрі, Владика Іоан, в міру Дарів Божих, звершував своє служіння, піклуючись про розбудову Єпархії та про спасіння душ ввіреної йому пастви.

Єпископ Юліан відзначив, що колишній очільник Коломийської Кафедри був наслідником святих Апостолів не по сану, а по духу любові, силі віри й жертовності.

“Символічним є те, що Владика Іоан залишив цей світ осінньої пори, коли сама природа поступово помирає. Але будучи християнами, ми віримо, що для душі спочилого Владики настане весна – Воскресіння і літо Господнє – Царство Небесне”, – наголосив Архіпастир.

Також Керуючий Коломийською Єпархією подякував Високопреосвященному Владиці Данилу, духовенству й вірним за спільну заупокійну молитву.

Далі Преосвященний Владика Юліан очолив початок Чину Похорону над новопреставленим Єпископом Іоаном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *